Bitcoin News Today – Nagłówki na 29 czerwca

Bitcoin rozpoczyna stopniowy powrót do zdrowia
Bitcoin zanurzył się o 60 procent, gdy ostatni raz ten znak błysnął
Wieloryby gromadzą więcej Bitcoin Revolution podczas lekkiego zanurzenia
Bitcoin News Today – Po powrocie do zdrowia około 150 procent z niskiego poziomu w marcu, trakcja wzrostowa Bitcoinu zanikła w ciągu ostatnich tygodni. Od około dwóch miesięcy, najbardziej dominująca waluta cyfrowa na świecie została uwięziona poniżej strefy 10 tys. dolarów. To spowodowało, że główny wskaźnik trendu zatrzymał swoją tendencję wzrostową. Inwestor powiedział ostatnio, że szanse na silny spadek będą się pojawiać, jeśli wskaźnik przesunie się dalej.

Bitcoin poprawił 60% ostatnio, gdy ten znak migał.
Pewien kryptoanalityk zauważył, że tygodniowy odczyt RSI Stochastic Bitcoin ma za zadanie wydrukować niedźwiedzi znak – krzyżówkę niedźwiedzią, podczas gdy Stochastic ma ponad 70 lat. W historii Bitcoinu, gdy tylko ten znak miga, cena waluty cyfrowej mocno się koryguje. Na przykład, blisko wyżu 10.500 dolarów na początku tego roku, wskaźnik zobaczył niedźwiedzią krzyżówkę przed 60 procentową korektą.

Podczas gdy stochastyczne RSI wygląda na to, że chce się odwrócić w ciągu tygodnia, to historia nie jest taka sama dla innych przedziałów czasowych. Zaledwie w zeszłym tygodniu jeden z analityków zauważył, że Stochastic Relative Strength Index na 12-godzinnym, 24-godzinnym, 48-godzinnym i 72-godzinnym jest w trendzie byczym. Zbieżność byczego prawie terminowego stochastycznego wskaźnika RSI z niedźwiedzimi długoterminowymi odczytami może sugerować niemal terminowy rajd przed średniookresowym spadkiem.

Wieloryby nadal gromadzą więcej Bitcoinów

Jeden z handlowców zauważył ostatnio, że z księgi zamówień Bitfinexu wynika, że w sobotę na miejsce BTC wszedł duży kupiec. Zgodnie z księgą zamówień, kupujący złożył zlecenie kupna, gdy waluta cyfrowa była w obrocie pomiędzy 8.600 a 8.800 dolarów. Zlecenia były tak duże, że inwestor, który pozbył się tej informacji, oznaczył kupującego „wieloryba“.

Gracze instytucjonalni również się kumulują, zwiększając swoje udziały w BTC. Kevin Rooke – twórca treści i analityk technologii – udostępnił wykres pokazujący ogromny napływ BTC do Grayscale Bitcoin Trust.

„Niewiarygodne. Grayscale dodał 19.879 BTC do Bitcoin Trust od zeszłego tygodnia (53.588 BTC od połowy). Górnicy Bitcoinów wyprodukowali tylko 7,081 BTC od zeszłego tygodnia (39,544 BTC od połowy)“.

Amerykańska firma ma obecnie pod swoim zarządem około 400.000 Bitcoinów. Firma zgromadziła więcej, niż górnicy wydobyli od czasu obniżenia o połowę 11 maja.

Grayscale dodał 19.879 BTC do swojego Bitcoin Trust od zeszłego tygodnia (53.588 BTC od połowy).

Górnicy Bitcoinów wyprodukowali tylko 7 081 BTC od zeszłego tygodnia (39 544 BTC od połowy).

To prawie 400.000 BTC pod zarządem za $GBTC

Inwestorzy zdecydowali się na HODLing
Według ostatniego raportu Glassnode – firmy analitycznej zajmującej się łańcuchami blokowymi – 61 procent wszystkich Bitcoinów w obiegu nie zmieniło się w ciągu roku. Oznacza to, że wielu inwestorów koncentruje się na długoterminowej Bitcoin, i to samo metryka była postrzegana przed Bitcoin skoczył do jego wszechobecnego haju około 20.000 dolarów.

Related Post